KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713008
nr 1271 3008
Carl Sandström. Signerad. Kornhamnstorg Gamla Stan. Olja på pannå, 27x22 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:28:37
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm